גליון 169 - 4/2/2008
        
הקבלה של טרנספורמציה

4/3/2008

אנשים שואלים אותי מה גישתי לקבלה—האם אני מבוסס על הקבלה הלוריאנית, או על לוצאטו, גיקטיליה, הזוהר, או אולי ספר יצירה. אכן אני מכיר היטב כל המסורות האלו, אבל בשבילי, הקבלה היא לא עניין של ידע כתוב, אלא של אורח חיים, הנוגעת בעצם גרעין ומהות נשמותינו, המשקפת את הטבע האנושי ומטרת החיים ומאפשרת לנו להתמודד במודע עם יחסנו לאלוהים, לזולת, ולעצמנו. כל זה מבוסס על רקע קבלה אוניברסאלי ומסורות רוחניות שונות.

אני חווה כל נשמה ונשמה כעולם מלא במסתורין, הראוי לחקור כדי לממש את הכבוד האנושי המולד והפוטנציאל הסמוי. בהקשר זה, נלמד גם איך להתמודד ביתר יעילות עם כאב נפשי, צרכים, טראומות, פחדים וכיסופים, ובכך לצעוד על הדרך להבנה עצמית יותר עמוקה, לריפוי ולטרנספורמציה.

דרך הקבלה הוא מסע לעולם הפנימי לעבר השורש הטרנסנדנטאלי של המציאות האנושית, שהוא הנשמה האלוהית שלנו המושרשת בתוך האלוהות—מעיין אינסופי שאחרי שנפתח שוטף אותנו עם סיפוק, שלווה ושמחה. נלמד את עץ הספירות לשמש לנו כמראה על סטרוקטורת היקום ועולם הפנימי האנושי, וכמפת אוריינטציה לדרך שלנו לעבר מימוש העצמי. הסדנה כוללת מדיטציות שונות ממסורות שונות ושיתוף.    
        
איפה:מרכז ציפורי ביער ירושלים
מתי:03/04/08-05/04/08
כמה:$150 כולל לינה וארוחות במקום
מי:ד"ר אליהו בנדיקט - מורה וסמכות רוחני ידוע לדרך למימוש העצמי (אטמה-וידיה) ומייסד אגודה רוחנית בין לאומית עם מרכזים בארץ, באירופה ובהודו. למרות שהוא מושרש עמוק ביסודות הקבלה הנבואית והוודנטה, הוא מאמין וצועד בדרך האיחוד של כל המסורות ודתות, ובאחווה האוניברסאלי של האנושות וכל היצורים. הוא מאוד פעיל ביישוב הסכסוך הישראלי-פלסטיני ברמה הרוחנית, ובהשכנת שלום בין היהדות, האיסלם והנצרות, עם קשרים הדוקים עם רבנים, שייחים, אימאמים וכומרים. בקרו באתר לקרוא על פעילויותיו ותורידו בחינם ספר מאוד מעניין שכתב באנגלית בשם Spirituality vs.Religion.

לגלישה לאתר
 
יהושע050-6756741
   פעילויות נוספות: