מניקס 2015
     גליון 523 - 4/3/15
נמסטה חברים,

אנחנו בעיצומה של תקופה מעורבבת פורים ופוליטיקה. אפשר אולי לקרוא לזה פוריטיקה. המשותף לשני החלקים הוא המסכות. בפוליטיקה של היום אין הרבה כנות וכמעט שאין אמת, כולם מחופשים כל הזמן. בתוך כל גשם המניפולציות, אנחנו חייבים למצוא את עצמנו, את המקום שלנו, הבית שלנו. אנשים רוחניים צריכים לשאוף תמיד לשלום פנימי וחיצוני, לאחדות בין בני האדם, לצדק ואי-גזענות. בשבוע האחרון יש מאלה הרבה, הרבה מדי. הרגשתי צורך להעביר היום את התקווה שלנו, ארוכת השנים, לפוליטיקה אחרת, חדשה, שתדע לחבק ולחבר לבבות. 

הנה הניוזלטר שלנו לשבוע זה. ארועים של לב - זה כאן.
הטבה בלעדית - קורס חינם

בעקבות ההצלחה של הפעם הקודמת, ה"המניקסים" משתפים פעולה עם נמסטה שוב. המניקסים, אמא ושני בניה, שפועלים בשליחות משפחתית ועולמית מעוררת השראה, החליטו שהגיע הזמן - והם מתעקשים לתת בחינם לגמרי, קורס ווידאו מלא, ובו תכנים שעד היום לא נחשפו מחוץ לקורסים להכשרת מאמנים בשיטת "התדר".

 >> למימוש הקליקו כאן - חינם לגמרי << 


 
להוספת ארועים - עינת050-2006740
 
עינתeinatedenlove@gmail.com
 שיwebmaster@namaste.co.il


  מסיבות   פסטיבלים וכנסים   סדנאות קצרות   סדנאות שבועיות   מחוץ לבית   רדיו נמסטה   מה בנמסטה  


טרייבל פורים - הג'ונגל האורבני מתחפש 6/3         
פורים טרייבליסטי בעיר! אדר כבר פה ואנחנו מרבינים בשמחה.. DARWISH כבר מחופש, ZULU נולדה מחופשת, SYMBOLICO העביר תדר והוא משייט בגלקסיה, BRIGHTLIGHT - כוכב עליון מכין את שביל החלב, כיאה לפורים אנחנו כבר עדלאידע..

חזור לתחילת המכתב  


COSMIC LOVERS-סודות הטנטרה והאינטימיות מ-5/3 עד-7/3          
בחג הפורים יתקיים בגבעת חביבה יתקיים סופ״ש ייחודי עם תכני עומק שיועברו בסדנאות עם מורים מהארץ ומחו״ל. זוהי הזמנה להתכנסות שבטית של חברים לדרך, אנשים חקרנים וסקרנים, שמוכנים ללכת בלב אמיץ ולפרוץ דרך. יהיה גם משתה פורימי חגיגי, ארוחות צמחוניות משובחות, צ׳אי שופ לרגעי המנוחה בין הסדנאות ועוד..
פסטיבל נומיינד ה-19 בים המלח מ-12/3 עד-14/3        
שלושה ימים בהם תוכלו לחגוג את החיים, להתנסות ולהעז, לתת לגוף לזוז, לנשמה לפרוח לפרגן לעצמנו שקט וחוף ים, אוכל משובח ובסוף היום כשהרגליים כבר קרועות מרוב סדנאות לשחרר את האני הגבוה ולתת לעצמינו לצוף במי מלח חמים בספא - ת ע נ ו ג...

ניסים ויחסים - 12 מפגשים עם אפרת שר-שלום מ-8/3 עד-12/7         
הי חברים, מתגעגעים לקשר משמח? רוצים ללמוד על הגלוי והנסתר במערכות יחסים וכיצד להשכין בהם שלום? בואו ל 12 המפגשים עם "קורס בניסים" וכל מה שהוא יכול ללמד אותנו על מערכות יחסים. ערב היכרות במרץ. באהבה אפרת.
השתלמות למטפלים - יסודות השיטה למיניות מודעת 10/3         
מטפלות, מאמנות, מנחות, יועצות ופסיכולוגיות, אני מזמינה אתכם בשמחה ובאהבה ליום עיון למטפלים שבו תוכלו להיחשף ליסודות השיטה למיניות מודעת ולהכיר גישות ריפוי לאתגרים שעולים במרחב הזוגי, אינטימי ורגשי.

Being A Parent - קורס להורות מודעת   
Being A Parent. כיצד לגדל ילד מאושר, חכם ובריא? בעזרת התבוננות עצמית, מדיטציה, נוכחות, ריכוז ודמיון מודרך. קורס של 6 מפגשים בני שעתיים וחצי - רמה 1: למידת מושגים וציור מפת דרך, רמה 2: אימון של המפה בחיי היומיום. רמה 3: העמקה בהבנת המושגים ושימושם בתרגול בחיי היומיום. מפגש מבוא יתקיים במהלך ינואר.
ריטריט טנטרה לזוגות עם סמבהבו ומדהו מ-24/3 עד-28/3          
ריטריט טנטרי לזוגות - 5 ימים. מיניות מתקשרת אצלנו להתנהלות של משיכה ודחיה. הרבה מאד מפוטנציאל החיים שלנו טמון באקט הזה, באנרגיה הזו. אבל אנחנו כמעט ולא ממשים את הפוטנציאל הזה ולוקים בתקשורת האנרגטית הזו בין המינים.

טיול למרוקו בפסח בשילוב תרגולי יוגה ומדיטציה מ-30/3 עד-10/4          
"yoga-travels" מזמינה אתכם למסע של 12 ימים בנופיה הפראיים של מרוקו – ערים אקזוטיות בין הרי האטלס הנישאים דיונות החול הנמשכות לעבר האופק במידבריות הסהרה. שווקים צבעוניים בעיר ובכפר, קסבות עתיקות, סיפורי אלף לילה ולילה, נאות מדבר, נגני רחוב, קוסמים, מרקידי נחשים, התושבים הברברים והיסטוריה מרתקת. שם נתרגל יוגה ומדיטציה יום יום.
טיול פסח לצפון הודו מ-5/4 עד-20/4          
טיול פסח לצפון הודו בן 15 יום עם דגש על ההימלאיה ההודית. ההימלאיה היא שרשרת ההרים המפורסמת והגבוהה ביותר בעולם בעלת נופים ירוקים ומדבריות. בטיול נחשף לתרבות ההודית, נפגש עם האוכלוסיה והאנשים המקומים, נקיים מפגשים מוזיקליים, נתוודע למאכלים יחודיים, נקיים סדנאות שונות ועוד.
יוגה ופילאטיס בקפריסין - פסח 2015 מ-7/4 עד-11/4         
"yoga-travels" מזמינה אתכם בפסח ל-5 ימים מלאי השראה והנאה בריזורט קסום ושקט על חוף הים בקפריסין הצפונית. אז אם אתם מחפשים חופשה ייחודית המשלבת בין גוף נפש ורוח, החופשה שלנו היא בדיוק מה שאתם צריכים.
טיול לסרי לנקה עם ניסים אמון - סוכות 2015 מ-24/9 עד-5/10          
yoga-travels מציעים לכם טיול-מסע מיוחד, שמשלב מקומות אקזוטיים, מקדשים קסומים ואת ניסים אמון שייקח אותנו אל מחוזות שצריך להיות שם כדי להבין את סוד המזרח הבודהיסטי.

מסע להודו - טיול אופטימיות קוסמית 2015  מערכת נמסטה
נשארו מקומות אחרונים במסע הקסום- אופטימיות קוסמית להימלאיה - בפסח 2015. שני מדריכים מעולים והרבה נופים ורוגע, רפיק כותב על ה"אופטימיות קוסמית" שלו..
מתוך: סביבה ירוקה
אחריות רגשית במערכות יחסים  דורית בר
לקחת אחריות על הרגשות שלי אומר שאני יודעת שכל רגש שאני חווה הוא רק שלי, וגם אם נדמה לי שהוא עלה בתוך מרחב מסוים או סיטואציה מסוימת, זה עדיין לא אומר שיש אדם אחר שאחראי על מה שאני חשה.
מתוך: טורים אישיים, טיפולים
מחלות חורף על פי הרפואה הסינית  מערכת נמסטה
החורף מביא עימו שלל מחלות אשר פוגעות בילדים ומבוגרים כאחד. הרפואה הסינית מציעה כלים פשוטים ויעילים היכולים במהירות להקל על החולה ואף למנוע סיבוכים.
מתוך: טיפולים
לבחור מהבטן  מיכל גזית
כשתחושות הבטן נסגרות לטובת החלטות "נכונות", כאלה שיהיו להן פחות מחירים, הבטן מפסיקה להרגיש בכלל. מה שטוב לי ומגיע מהחלטות של התרגשות, יהיה הכי נכון לכולם. <br />
מתוך: טורים אישיים, פילוסופיה ודעות

שעתיים מדי שבת!  
היו עם שי מנמסטה מדי שבת בשעתיים של השראה ומוסיקה. זה כבר כמה זמן שהתוכנית החדשה ״נמסטה חברים״ (מקורי, נכון?) מתארחת ברדיו ״מהות החיים״. שעה של מוסיקת לב שקטה ושעה מרקידה, ברוח הזורבה והבודהה. אפשר גם להאזין מהאתר לתוכניות הקודמות.

חזור לתחילת המכתב  


נמסטה בפייסבוק  
העמוד השוקק שלנו בפייסבוק מעדכן באירועים שוטפים, מאמרים ותכנים חשובים, קופונים וכרטיסים. לייקקו ותהיו בעניינים!

חזור לתחילת המכתב  


הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: