גליון 518 - 20/1/15
נמסטה חברים,

היה זה בוקר יום ראשון שעבר. היה יום גשום. קמתי לי בקושי מהמיטה, יודע שזה הולך להיות שבוע עמוס במיוחד. יש לעשות ככה וככה ואת זה ואת זה. העבודה, הלו"ז, הילדים, המשפחה.. בתוך כל זה, השרת שלנו נפל והייתי צריך בגשם לנסוע כדי להעביר אותו פיזית (שרת זה דבר כבד) משם לפה.. היו בראש כל מיני נצנונים של חשבונות לשלם, ארנונה, חשמל, מע"מ, מס הכנסה, גנים, בתי ספר, קנסות, ושאר שולחי ידיים לכיסינו... נראה שכל סידורי היומיום התנקזו לשבוע הזה, ליום הזה במיוחד. יצאתי מהבית בתחושה של "החיים, אוח, החיים זה לא הודו". 

ואז.. מולי.. היא הופיעה..
קשת רמת-גנית מלאת הדר וצבע ואהבה והוד וקסם הבריאה, מביטה היישר אלי,  אומרת: "לייף איז לייף. טה נה נה נה נה".

הודעה על נמסטה דייטינג - הוא עובר שינוי ענק - לאחר עשר שנות הכרויות ופלטפורמה די מיושנת, החלטנו למחוק הכל ולהתחיל מחדש. ממש ככה. התאריך כרגע הוא סוף פברואר, וכל הרשומים מתבקשים לגבות את החומרים שלהם, כי לא יתאפשר לאחר המעבר. פרטים באתר.

והנה הניוזלטר שלנו לשבוע זה, עם כל פעילויות בשלל צבעי הקשת הרמת-גנית.   לגלישה לאתר
 
להוספת ארועים - עינת050-2006740
 
עינתsundari@namaste.co.il
 שיwebmaster@namaste.co.il


  פסטיבלים וכנסים   סדנאות קצרות   סדנאות שבועיות   לימודים וקורסים   מחוץ לבית   רדיו נמסטה   מה בנמסטה  


חזור לתחילת המכתב  


פסטיבל נומיינד ה-19 בים המלח מ-12/3 עד-14/3        
שלושה ימים בהם תוכלו לחגוג את החיים, להתנסות ולהעז, לתת לגוף לזוז, לנשמה לפרוח לפרגן לעצמנו שקט וחוף ים, אוכל משובח ובסוף היום כשהרגליים כבר קרועות מרוב סדנאות לשחרר את האני הגבוה ולתת לעצמינו לצוף במי מלח חמים בספא - ת ע נ ו ג...

חזור לתחילת המכתב  


סמינר זוגיות בריאה 23/1         
סמינר חוויתי, מפעים ותכליתי, בו נצעד בדרכו של הטבע לזוגיות בריאה. נשתמש בכלים מחכמת הקבלה והאימון הבודהיסטי, נפתח את ערוץ התקשורת האינטימית - אותנטית שבנו וניצור ברית זוגית לאחדות ואהבה. הסמינר מיועד ליחידים ולזוגות.
דרוויש יוגה וטכניקות של סמאדווה מ-28/1 עד-31/1          
סדנת היכרות עם המיטב שמציעה האוניברסיטה החופשית של סמאדווה בצרפת. הזדמנות מיוחדת לפגוש ולחוות תרגול יוצא דופן של יוגה, שאינה מוכרת עדיין בארץ. הסדנה תתקיים בסוף החודש בתל אביב. הסדנה הינה בת 4 ימים, ניתן להרשם לימים בודדים, פרטים במידע הנרחב.
התעוררות הלב המואר עם הירה הוסן מ-4/2 עד-7/2         
סדנת "התעוררות הלב המואר" נוצרה בשבילך לעזור לך להעיר את הלב. כאשר אנו זוכרים כיצד לחיות מהמרחב המקודש של הלב, אנחנו יכולים להפעיל את גוף האור שלנו – המרכבה. הסדנה יכולה לסייע לפתיחת העין השלישית דרך תרגול טנטרה של הלב. אנו נתחבר לתהליך היצירה בתרגילים שונים אותם נתרגל במהלך הסדנה.
מכוחניות לעוצמה - אלכימיית הצ'אקרה השלישית. מ-17/2 עד-22/2         
תהליך של התבוננות עמוקה פנימה בן 6 ימים. גילוי האותנטיות שבנו והעבודה על הצ'אקרה השלישית - צ׳אקרת הכוח. נחקור שאלות כגון מהי עוצמה או לחילופין, מהו הדחף הפנימי שלנו שרוצה או דוחה עוצמה וכוח. נלמד שמיומנויות העוצמה הישנות שלמדנו אינם עוצמה אמיתית ואיננו זקוקים להן בחיינו.
ניקוי (צום) מיצים לגוף ולנשמה מ-26/3 עד-28/3        
הדרך המושלמת לסופ"ש מתנה לגוף ולנשמה - ניקוי המיצים עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג באחד המקומות היפים ביותר בארץ - מואה. הניקוי שמשלב מיצים צלולים, שייקים מתוקים ומרקים. השילוב הייחודי, בנוסף להדרכות התזונתיות ופעילויות נוספות, עושים את התהליך לחופשה בלתי נשכחת.
חזור לתחילת המכתב  


"לעשות סדר בחיים" עם ניסים אמון מ-26/4 עד-30/4        
יוצאים עם ניסים ונומיינד לכרתים לסדנא בא נלמד את שיטת "עדכון החוזים". נעדכן את מערכות היחסים שלנו, נעניק כלים למטפלים מנוסים שעובדים בייעוץ אישי ולכל מי שרוצה לרכוש שיטת עבודה שעוזרת לעשות סדר במערכות היחסים שבחיינו. הבטיחו מקומכם במחיר המוזל כדאי למהר המקומות אוזלים.

חזור לתחילת המכתב  


Being A Parent - קורס להורות מודעת   
Being A Parent. כיצד לגדל ילד מאושר, חכם ובריא? בעזרת התבוננות עצמית, מדיטציה, נוכחות, ריכוז ודמיון מודרך. קורס של 6 מפגשים בני שעתיים וחצי - רמה 1: למידת מושגים וציור מפת דרך, רמה 2: אימון של המפה בחיי היומיום. רמה 3: העמקה בהבנת המושגים ושימושם בתרגול בחיי היומיום. מפגש מבוא יתקיים במהלך ינואר.
קבוצת העמקה לנשים בטבע - ילדה, אשה, חיה ומכשפה 29/1          
מחזור שני של קבוצת החורף נפתח ומדורתה מזמינה אותך להצטרף למעגל מיוחד ומעצים של נשים. אחת לשבוע בימי חמישי בערב נפגש בפארק הירקון סביב המדורה. עשרה מפגשים בהם נצא למסע משותף, נפגוש את עצמנו ונתחבר לכוחות שלנו. נפגוש את הכוחות והדמויות שבתוכנו, נתחבר אליהן, נקשיב להן, נשחרר את מה שמבקש לצאת ונעצים את מה שזקוק לכוח.
מפגשי תודעה מרפאה לימוד תהליכי ריפוי מעמיקים מ-6/2 עד-27/2         
במקום הזה שמרגיש שיכול להיות אחרת. שצריך להיות אחרת. שדרושים לי כלים פרקטיים שימושיים להתמודדות עם היומיום, עם דאגה, עם כעס, עם כאב, עם אבדן, עם תחושת חוסר השליטה, עם חוסר השקט. במקום הזה נכנסת התודעה המרפאה. התודעה המרפאה היא דרך חיים, וקורס היסודות הוא תחילתה. קורס בן 5 מפגשים שבועיים בבני ציון.

קורס מורים שנתי בפראנה יוגה קולג׳ מ-8/2 עד-27/11          
מרכז פראנה יוגה קולג' הבינלאומי שמח להציע קורס שנתי למורים ליוגה. פראנה יוגה קולג' מנוהלת באהבה על ידי שאקטי מאי ופפה דאנזה, והכשירה מאות מורי יוגה מובילים ברחבי העולם. ההוראה היא רוחנית, חווייתית ועמוקה ונוגעת בכל רבדי היוגה: הגופני, האנרגטי, המדעי והרוחני, ולכן כל תלמיד יוכל להתעמק בפן היוגה המתאים לו.

חזור לתחילת המכתב  


מרוקו בפסח 2015 - מסע אל ארץ הניגודים מ-30/3 עד-10/4          
12 ימים בנופיה עוצרי הנשימה של מרוקו. אנו מזמינים אתכם לגלות את במרוקו דרך הערים ההיסטוריות והתוססות והכפרים הנידחים והציוריים, להתפעל מהטבע המפעים של הרי האטלס וממרחבי האינסוף של מדבר סהרה. נלון במלונות מובחרים, נתרגל יוגה מדי בוקר, נאכל בפונדקים שעל הדרך, נתמקח בשווקים המקומיים ונטייל בקניונים ונאות המדבר שאינם מצויים במסלולי הטיול הקלאסי.
יוגה ופילאטיס בקפריסין - פסח 2015 מ-7/4 עד-11/4         
"yoga-travels" מזמינה אתכם בפסח ל-5 ימים מלאי השראה והנאה בריזורט קסום ושקט על חוף הים בקפריסין הצפונית. אז אם אתם מחפשים חופשה ייחודית המשלבת בין גוף נפש ורוח, החופשה שלנו היא בדיוק מה שאתם צריכים.

הזדקנות על שביל הרוחניות  מערכת נמסטה
הגיע הזמן לשחרר את כל האני האחרות שיצרתי במהלך החיים, אפילו את הרוחניות שבהן, ופשוט להיות, להיות מעבר לזמן, למרחב ולסיפור חיי. מאת שאקטי מאי.
מתוך: טורים אישיים, פילוסופיה ודעות
הלב המרפא - כוחה של אהבה  קארין צוק
האהבה רוצה להגשים את עצמה דרכנו, כל שיותר לבבות יפתחו לאהבה כל יהיה קל יותר לאחרים לפתוח את הלב.
מתוך: טורים אישיים, שלום אמיתי, האדם ועולמו
כשכח האהבה מכוון את הדרך  מערכת נמסטה
כשהדעות כל כך שונות, כשהלב מכווץ, כשיש יותר בעיות משנצליח לספור כל הלילה, זה זמן להעז לחלום על מפגש בין בני אדם כשכוח האהבה מכוון את הדרך.
מתוך: טורים אישיים
נקיון הפה, לשמירה על גוף בריא  ניב דור-כהן
הפה הוא אחד משערי הכניסה לגופינו, במחקרים רבים התגלה הקשר בין היגיינת פה למחלות, 5 שלבים לשמירה על הייגנת הפה.
מתוך: בריאות

שעתיים מדי שבת!  
היו עם שי מנמסטה מדי שבת בשעתיים של השראה ומוסיקה. זה כבר כמה זמן שהתוכנית החדשה ״נמסטה חברים״ (מקורי, נכון?) מתארחת ברדיו ״מהות החיים״. שעה של מוסיקת לב שקטה ושעה מרקידה, ברוח הזורבה והבודהה. אפשר גם להאזין מהאתר לתוכניות הקודמות.

חזור לתחילת המכתב  


תחזית אסטרולוגית 18 עד 24 לינואר  
טלה, שור, דגיג, אריה! מה הולך להיות איתכם בשבוע הקרוב? מזל אהרוני, אסטרולוגית הבית של נמסטה תספר לכם.
נמסטה בפייסבוק  
העמוד השוקק שלנו בפייסבוק מעדכן באירועים שוטפים, מאמרים ותכנים חשובים, קופונים וכרטיסים. לייקקו ותהיו בעניינים!

הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: