גליון 514 - 12/12/14
נמסטה חברים ושבת שלום!

"קבלת ההנחה שהאל ברא את העולם לפני פחות מששת אלפים שנה, מותנית בהסכמה לטענה שברא גם סימנים ושרידים לכל מה שאנו סבורים שאירע לפני כן: שלדי דינוזאורים, תנועת יבשות, ציורי מערות וכולי. בורחס מצטט באחת ממסותיו את ראסל, שכותב שבאותה מידה אפשר לטעון שהעולם, על כל עברו המרהיב, נברא לפני כמה דקות. רעיון קיצוני עוד יותר מצוי באגדת זן שממנה העתקתי את השורה הבאה: מורה אחד נשאל בידי אחד מתלמידיו מתי נברא העולם וענה: "עכשיו".
(מתוך הספר "קיצורי דרך הביתה", אלכס אפשטיין)

יש לנו השבוע מכתב מגוון במיוחד, תהנו!לגלישה לאתר
 
להוספת ארועים - עינת050-2006740
 
עינתsundari@namaste.co.il
 שיwebmaster@namaste.co.il


  סדנאות קצרות   סדנאות שבועיות   רדיו נמסטה   מה בנמסטה  


חזור לתחילת המכתב  


קורס תטא הילינג - Dig deeper מ-14/12 עד-15/12         
קורס תטא הילינג Dig deeper בהנחיית נראין ג'יוטי (רון פז) יתקיים במרכז שיבננדה ליוגה בתל אביב בדצמבר. הקורס מכוון לעבודה אינטנסיבית המתמקדת אך ורק בטיפול - האופן בו הוא מבוצע ואיך להפוך טיפול של שעה וחצי לטיפול מוצלח.
סדנת עומק קונדליני יוגה 18/12        
אנחנו מזמינים אותך לסדנת עומק מרתקת בלב מדבר חורפי מיוחד במינו. קונדליני יוגה הינה שיטה עתיקה, מדויקת ובעלת עצמה רבה המשלבת טכניקות רבות כמו תנועה, נשימה, מנטרה ומדיטציה על מנת ליצור איזון, בריאות ושפע ברבדים השונים בחיינו. הטכניקות השונות, כאשר מתורגלות, מייצרות שינויים מהותיים בחיינו ובתפיסת עולמנו.
הו'אופונופונו - סמינרים עם מאבל כץ בת"א 18/12         
הו'אופונופונו היא שיטה מופלאה, פשוטה ליישום ומאוד יעילה לשחרור מדפוסים, אחיזות וזיכרונות באמצעות תהליכים של סליחה והתמרה. סמינרי יום מעמיקים במהלך חנוכה ב ZOA בית ציוני אמריקה - ת"א. בהנחיית מאבל כץ, מורה וסמכות מובילה בעולם לאומנות הריפוי של הו'אופונופונו.
ריטריט קהילתי בטבע במדבר. חנוכה 2014 מ-18/12 עד-21/12         
ריטריט קהילתי - מפגש של תרגול המדיטציה והיוגה עם חיי קהילה פשוטים בלב מדבר. 4 ימים של מפגש עם הטבע, המדיטציה, השקט, המנוחה. שילוב של תרגול בשתיקה לבין מפגש קהילתי. יתקיים בחנוכה במדבר.
שחרור מכבלי הילדות עם סוגנדהו מ-21/12 עד-27/12         
לחיות מחדש, לבחור מחדש, לשחרר, לתקן את זיכרונות ילדותך. לאפשר לעצמך התחלה חדשה שתהווה אבן יסוד בחיים שלך בסדנת טראפיה עמוקה מבית היוצר של אושו. הסדנה תתקיים באשרם במדבר בהנחיית הטראפיסטית הבכירה - סוגנדהו.
חזור לתחילת המכתב  


ניקוי (צום) מיצים לגוף ולנשמה מ-15/1/15 עד-17/1/15        
הדרך המושלמת לסופ"ש מתנה לגוף ולנשמה - ניקוי המיצים עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג באחד המקומות היפים ביותר בארץ - מואה. הניקוי שמשלב מיצים צלולים, שייקים מתוקים ומרקים. השילוב הייחודי, בנוסף להדרכות התזונתיות ופעילויות נוספות, עושים את התהליך לחופשה בלתי נשכחת.
מכוחניות לעוצמה - אלכימיית הצ'אקרה השלישית. מ-17/2/15 עד-22/2/15         
תהליך של התבוננות עמוקה פנימה בן 6 ימים. גילוי האותנטיות שבנו והעבודה על הצ'אקרה השלישית - צ׳אקרת הכוח. נחקור שאלות כגון מהי עוצמה או לחילופין, מהו הדחף הפנימי שלנו שרוצה או דוחה עוצמה וכוח. נלמד שמיומנויות העוצמה הישנות שלמדנו אינם עוצמה אמיתית ואיננו זקוקים להן בחיינו.

חיבורים - סדנת התפתחות 16/12         
סדנת חיבורים, בת 9 מפגשים שבועיים, שבה נסרוק את גופינו במעלה הצ'אקרות וניפגש עם התכנים הגופניים, הרגשיים והרוחניים הטמונים בכל צאקרה של כל משתתף.

חזור לתחילת המכתב  


שעתיים מדי שבת!  
היו עם שי מנמסטה מדי שבת בשעתיים של השראה ומוסיקה. זה כבר כמה זמן שהתוכנית החדשה ״נמסטה חברים״ (מקורי, נכון?) מתארחת ברדיו ״מהות החיים״. שעה של מוסיקת לב שקטה ושעה מרקידה, ברוח הזורבה והבודהה. אפשר גם להאזין מהאתר לתוכניות הקודמות.

חזור לתחילת המכתב  


נמסטה בפייסבוק  
העמוד השוקק שלנו בפייסבוק מעדכן באירועים שוטפים, מאמרים ותכנים חשובים, קופונים וכרטיסים. לייקקו ותהיו בעניינים!

חזור לתחילת המכתב  


הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il

הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il


לדבר חיובית  מירב שרייבר
אחרי שעצרנו את התנועה המכאנית שלנו, אנחנו רוצים גם לשבת על כוס קפה או תה חם ולהבין מה אנחנו באמת רוצים להעביר לילדים שלנו.
מתוך: ילדים
איך להרשות את החדש  מערכת נמסטה
מאמר מאת מיכאל אסאדו העוסק בתובנות וכלים פרקטיים להתייחסות נכונה לכל תחומי החיים ביום יום.
מתוך: פילוסופיה ודעות
לחבק את הבדידות  דידי יער
בין בדידות ולבדות, יש הבדל עצום. בדידות היא החוסר באחר. לבדות היא הנוכחות של עצמך. הלבדות חיובית מאוד. היא נוכחות. אתה כל כך מלא בנוכחות שאתה יכול למלא את כל היקום בנוכחות שלך.
מתוך: טיפולים, פילוסופיה ודעות
המרכיב הסודי - טור אישי מאת במאי הסרט  מערכת נמסטה
דרור שוסטק, במאי הסרט ׳המרכיב הסודי׳ כותב על התובנות ועל המסע בזמן צילום הסרט
מתוך: טורים אישיים

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: