ריקול הילינג - אוקטובר - נוב׳  רוחבי 2014
     גליון 507 - 15/10/14
נמסטה חברים,
 
החגים מסתיימים להם ולנו יש מסורת בתקופה הזאת לפתוח את הניוזלטר שלנו בשיר הקסום הזה:
 
"אחרי החגים יתחדש הכל. 
יתחדשו וישובו ימי החול 
האוויר, העפר, המטר והאש 
גם אתה,  
גם אתה,  
תתחדש".
 
אז תתחדשו לכם, והנה הפעילויות לעת הקרובה.
 לגלישה לאתר
 
להוספת ארועים - עינת050-2006740
 
עינתsundari@namaste.co.il
 שיwebmaster@namaste.co.il


  פסטיבלים וכנסים   סדנאות קצרות   סדנאות שבועיות   לימודים וקורסים   רדיו נמסטה   מה בנמסטה  


חזור לתחילת המכתב  


טנטריקס - יריד מיניות, אהבה ומודעות מ-30/10 עד-1/11          
יותר ויותר זוגות מחפשים פתרון לאתגר המיניות שאחרי הילדים. יותר ויותר סינגלים מחפשים תשובה לסוגיית המיניות שלפני הילדים. כנס הטנטרה מציע תשובות לזוגות וסינגלים, טכניקות לחיבור מחודש עם הכוח המיני ליותר אהבה ויותר מודעות.
יוגה ערבה 2014 6/11         
זאת השנה החמישית שהערבה לובשת יוגה. המדבר מזמין אתכם בעונתו היפה ביותר לקחת חלק באירוע היוגה של השנה. למשך סופ"ש קסום אחד, נתכנס ביישובי הערבה השונים, לסדנאות עומק של יוגה עם מיטב המורים המובילים מהארץ ואורחים מיוחדים מחו"ל. בחיקו של נוף המדבר מרחיב הנשימה, מחכה לנו סופ"ש איכותי בו המדיטציה ותרגולי היוגה יזכו למבט שונה ממה שהכרתם.
פסטיבל נומיינד ים המלח מ-4/12 עד-6/12        
שלושה ימים בים המלח - לתת לגוף לזוז, לתת לנשמה לפרוח. לפרגן לעצמנו שקט וחוף ים, אוכל טוב ומוזיקה, סדנאות, יוגה ומדיטציה. ובסוף היום כשהרגליים כבר קרועות - לצוף במי מלח חמים בספא... ת - ע - נ - ו - ג!

ריקול הילינג - שיטת הריפוי והאבחון המהפכנית   
השיטה שתשנה לך לגמרי את הקליניקה! שיטת הריפוי המהפכנית "ריקול הילינג" חוזרת לארץ ועכשיו במגוון קורסים מרתקים. אבחון מדויק וריפוי עמוק אפשריים כאשר אנו מבינים את הגורמים למחלה. מחלה איננה טעות! מחלה הינה דרכו של הגוף לעזור לנו להתמודד עם קונפליקטים ביולוגיים. מטפלים רבים בעולם כבר נחשפו לשיטה ולתוצאות ריפוי המהירות שלה. ניתן לשלב את השיטה עם מגוון שיטות טיפולים. ברפואה משלימה וקונבנציונאלית.
סדנא עמוקה להכרות קורס בניסים - אפרת שר-שלום 19/10         
סדנת הכרות עם "קורס בניסים" שיקח אותנו למסע מופלא אל עצמנו. התבונות, השראה גבוהה, ואנשים מופלאים! אנחנו!
תטא הילינג עם נראין ג'יוטי ואנה סקוריק 19/10          
תטא הילינג הינה טכניקת מדיטציה אשר משתמשת בידע רוחני למציאת ריפוי פיזי נפשי ורוחני. אתם מוזמנים להזדמנות חד פעמית ללמוד את רזי התטא הילינג, אחת משיטות הריפוי המשפיעות ביותר בעולם עם תלמידיה הבכירים של מייסדת השיטה, נראיין ג'יוטי ואנה סקוריק, במרכז שיבננדה ליוגה בתל אביב.
להתאהב בעצמי עם סמבהבו מ-22/10 עד-25/10         
כאשר דברים משתבשים או כאשר מטרות אינן מתגשמות, רוב האנשים מאשימים את עברם, את הוריהם, את אלוהים או את החיים עצמם. אנו אפילו מעודדים לחשוב כך על ידי קרובינו.סדנה זו תאפשר לך להיפתח לתוך המהות והיופי הייחודי של עצמך ולגלות מחדש את הערך החיוני שלך. הסדנה פותחת את הדרך למערכת יחסים חיובית ואוהבת עם אחרים.
אינטימיות רגשית עם סוגנדהו מ-30/10 עד-1/11        
בסדנת העומק של סוגנדהו תתאפשר לכם התנסות בהיבטים שונים של אינטימיות, מציאת הדרך לפתוח כמה חלונות בתוככם, שייתכן והיו סגורים לאורך זמן. באווירה מכבדת, רגישה ובטוחה.
חזור לתחילת המכתב  


ניקוי (צום) מיצים לגוף ולנשמה מ-6/11 עד-8/11         
הדרך המושלמת לסופ"ש מתנה לגוף ולנשמה - ניקוי המיצים עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג במרחב של טבע, רוגע ונוף לים. הניקוי שמשלב מיצים צלולים, שייקים מתוקים ומרקים. השילוב הייחודי, בנוסף להדרכות התזונתיות ופעילויות נוספות, עושים את התהליך לחופשה בלתי נשכחת.
שחרור מכבלי הילדות עם סוגנדהו מ-21/12 עד-27/12         
לחיות מחדש, לבחור מחדש, לשחרר, לתקן את זיכרונות ילדותך. לאפשר לעצמך התחלה חדשה שתהווה אבן יסוד בחיים שלך בסדנת טראפיה עמוקה מבית היוצר של אושו. הסדנה תתקיים באשרם במדבר בהנחיית הטראפיסטית הבכירה - סוגנדהו.
ילדה.אשה.חיה.מכשפה - קבוצת העמקה לנשים בטבע 21/10          
מדורתה מזמינה אותך לקבוצת צמיחה והעמקה לנשים בטבע. עשרה מפגשים בפארק הירקון פעם בשבוע בימי שלישי בערב. בקבוצה נתמקד בכוחות שבתוכנו - הילדה, האשה, החיה והמכשפה. כל אחת מהמשתתפות תוכל להביא לידי ביטוי את עצמה, לעשות תהליך של התבוננות פנימית, לראות מהם הדברים שמבקשים להשתחרר ולהשתנות, ואילו מקומות מבקשים חיזוק וריפוי. נדליק מחדש את מדורת השבט וניצור מעגל אינטימי ונעים.

חזור לתחילת המכתב  


החוג למיסטיקה ורוחניות במכללת צפת  
לימודי תואר במכללת צפת. מסלול איכותי עם מערך מרשים של חוקרים ומרצים מהשורה הראשונה לתואר B.A - מיסטיקה ורוחניות מזווית אקדמית במסלול איכותי, מרתק וייחודי בישראל: קבלה, רוחניות עכשווית, מיסטיקה ורוחניות במגוון דתות, כלים אקדמיים שונים לחקר מיסטיקה ותופעות רוחניות ועוד. בואו ללמוד ממערך מרשים של טובי החוקרים מהארץ ומהעולם.
התוכנית לסיוע רוחני והוליסטי 3/11          
שימו ליבכם את הקורס הבא. מדובר בקורס יחיד במינו ונדיר בארצנו - בשנה הקרובה תיפתח התוכנית התלת שנתית לסיוע רוחני והוליסטי באונברסיטת חיפה. אם רצונכם לסייע לנוטים למות, למשפחותיהם או לכל מי שנתון במשבר, הלימודים הללו יתנו לכם את ההתנסות, הכלים וההדרכה. על פי עדויות הסטודנטים והמסיימים, מדובר בקורס מרתק ומקצועי, מקור של צמיחה אישית של הנגשת סיוע חומל לאחרים.

שעתיים מדי שבת!  
רדיו נמסטה חוזר לשעתיים מדי שבת! כן, כן. אנחנו שמחים מאוד מאוד מאוד לספר לכם שתוכנית חדשה בשם ״נמסטה חברים״ (מקורי, נכון?) תעלה החל מהשבת הקרובה ברדיו ״מהות החיים״. שעתיים של מוסיקת לב, צ׳ילאאוט וחגיגה אתנית.

אלה שאמורים להפגש יפגשו  אפרת שר שלום
יחסנו אל הזולת הוא יחסנו אל עצמנו. אם בנדיבות הלב, אם היושר, בהגינות ובאמון ננהג באח, כך נוהגים אנו בעצמנו. אם בכעס ובאשמה, מחשבות אלו מושלכות מהרעיונות שיש לנו כלפי עצמנו.
מתוך: רוחניות מעשית, פילוסופיה ודעות
הפנטזיה של ההדדיות  דורית בר
ברגע שבו ניזכר במתנה העמוקה ביותר של קשרים זוגיים - הגילוי של התחשבות, אכפתיות והקשבה, ההתרחבות של הלב, והמוכנות הממשית לראות את האחר, זה הרגע שבו מתחילים להיפתח לאהבה.
מתוך: זוגיות ורווקות
נקודה עיוורת  אלעד שלו
נקודה עיוורת הינה חוויה או דפוס מחשבה שקרו לנו. המוח החביא אותה בתת המודע, בגלל הכאב והסטרס שהיא יוצרת ולרוע מזלנו הנקודה העיוורת בסופו של דבר הפכה למחלה. בשיטת הריקול הילינג, אנו מתמחים בהגעה לנקודות העיוורות.
מתוך: טיפולים
טכניקות למיקוד התודעה  ניב דור-כהן
טכניקות לשליטה בתהליך הנשימה החיצוני ובתהליך הנשימה הפנימי.
מתוך: מדיטציה, יוגה, בריאות

חזור לתחילת המכתב  


תחזית אסטרולוגית 12 עד 18 לאוקטובר  
טלה, שור, דגיג, אריה! מה הולך להיות איתכם בשבוע הקרוב? מזל אהרוני, אסטרולוגית הבית של נמסטה תספר לכם.
נמסטה בפייסבוק  
העמוד השוקק שלנו בפייסבוק מעדכן באירועים שוטפים, מאמרים ותכנים חשובים, קופונים וכרטיסים. לייקקו ותהיו בעניינים!

הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: