הסרט המרכיב הסודי - עכשיו בסינמטק
     גליון 503 - 18/9/14

נמסטה חברים,

השבוע שאל אותי מישהו אם אני יכול להגדיר במשפט אחד את ההבדל שבין הגישה של הרפואה המערבית לגישה המשלימה. חשבתי, חשבתי, הרהרתי, גלגלתי עיניים, אחרי שהשתעלתי זה פתאום בא. המערב, אמרתי, חי שנים בקונספציה חלקית לפיה ״נפש בריאה בגוף בריא״. וזה נכון. אלא שאז נפתחו שערי הידע ומידע ישן התחיל לזרום מחדש, והסתבר לנו שפספסנו את ההמשך של המשפט הזה, אותו השלימה הרפואה המשלימה - ״וגוף בריא בנפש בריאה״.

וחברי היה מרוצה ממני, ואני הייתי מאושר מזה שחברי מרוצה ממני, וגם בחלקי מאושר הייתי.

* תוכנית הרדיו ״נמסטה חברים״, המוסיקלית והנעימה ממשיכה לשדר צלילים של לב שקטים עד ריקודיים. מדי שבת בין 13:00 - 15:00 ברדיו מהות החיים. תוכניות קודמות כאן: http://b.namaste.co.il/1lFbxCGלגלישה לאתר
 
להוספת ארועים - עינת050-2006740
 
עינתsundari@namaste.co.il
 שיwebmaster@namaste.co.il


  פסטיבלים וכנסים   סדנאות קצרות   סדנאות שבועיות   לימודים וקורסים   מחוץ לבית   ארועים שונים   רדיו נמסטה   מה בנמסטה  

כדי שקשר זוגי יפרח הוא דורש את הפריחה שלנו כאינדיבידואלים בתוכו.
 
מתוך המאמר של דורית בר בנמסטה: הפנטזיה של ההדדיות 

 


חזור לתחילת המכתב  


EarthDance Zion - Kadita 2014 מ-19/9 עד-21/9          
Earthdance - האירוע הגלובלי לשלום, אהבה ומוזיקה בקדיתא. הEARTHDANCE הוא קהילה של מאות אירועים המתקיימים בו זמנית על פני עשרות מדינות ברחבי העולם! מאות אלפי אנשים שחוגגים יחד ושולחים ברגע מסונכרן אחד תפילה משותפת לשלום - פנימי וחיצוני. ליין אפ מדהים, אוכל טבעוני וים של אהבה..
פסטיבל זורבה הבודהה סוכות 2014 מ-15/10 עד-18/10         
פסטיבל הזורבה חוגג 12 שנה של הופעות חיות, מדיטציות עומק, מסיבות מעיפות, סדנאות ממגוון רחב של תחומים והרבה הרבה אהבה. השילוב המנצח של הבודהה המודט עם הזורבה החוגג מוכיח שגם השנה זה לא חשוב מתי תמות, אלא איך תחייה את חייך! אתם מוזמנים לארבע ימים של חגיגה ומדיטציה באשם במדבר - זורבה הבודהה סוכות 2014
Blue Moon Festival מ-23/10 עד-26/10         
לראשונה בישראל פסטיבל בלו מון - פסטיבל הפלגה בלב ים. מוזיקה ריקוד ואהבה, סדנאות קצב ותנועה, סדנאות העצמה אישית וזוגית, תקשורת ומערכות יחסים, NLP, מסיבת חוף באיה נאפה, מסיבת בריכה, 4 ארוחות שף ביום, ספינה מפוארת ועוד המון הפתעות...
טנטריקס - יריד מיניות, אהבה ומודעות מ-30/10 עד-1/11          
יותר ויותר זוגות מחפשים פתרון לאתגר המיניות שאחרי הילדים. יותר ויותר סינגלים מחפשים תשובה לסוגיית המיניות שלפני הילדים. כנס הטנטרה מציע תשובות לזוגות וסינגלים, טכניקות לחיבור מחודש עם הכוח המיני ליותר אהבה ויותר מודעות.

סדנא עמוקה להכרות קורס בניסים - אפרת שר-שלום   
סדנת הכרות עם "קורס בניסים" שיקח אותנו למסע מופלא אל עצמנו. התבונות, השראה גבוהה, ואנשים מופלאים! אנחנו!
אושו ויפאסנה מ-30/9 עד-4/10          
סדנת ויפאסנה מבית היוצר של אושו. 5 ימים של שתיקה והתבוננות פנימית לצד מדיטציות אקטיביות, הליכות במדבר והרבה שקט. אושו הזכיר בכתביו רבות את הויפאסנה, התרגול שמציע אושו אינו כרוך בניתוק המתרגל מרצף החיים, אלא מציג תרגול שיכול להיות חלק בלתי נפרד מההוויה היומיומית.
ריטריט שתיקה בכיפור עם קרטר מ-2/10 עד-4/10         
יום כיפור הוא זמן מצוין להתבוננות פנימה, חקירה של ה"אני" . יום זה מסמן את ה"בין לבין", סוף והתחלה שמתמזגים בייחד ויוצרים את מארג החיים. בכיפור הזה אשרם במדבר מזמין אתכם להתבונן בסרט של חייכם אך ללא השחקן הראשי, ללא ה"אני" השולט בחיים ויוצר כאב ומצוקה. בהנחיית קרטאר.
סוד האושר הפנימי עם ניסים אמון מ-23/10 עד-25/10        
סדנת הדגל של ניסים אמון חוזרת. את המסע החוצה מהסבל כל אחד צריך לעשות בעצמו. סופ"ש עם ניסים אמון של לימודים וחוויות עמוקות.

ילדה.אשה.חיה.מכשפה - קבוצת העמקה לנשים בטבע 21/10          
מדורתה מזמינה אותך לקבוצת צמיחה והעמקה לנשים בטבע. עשרה מפגשים בפארק הירקון פעם בשבוע בימי שלישי בערב. בקבוצה נתמקד בכוחות שבתוכנו - הילדה, האשה, החיה והמכשפה. כל אחת מהמשתתפות תוכל להביא לידי ביטוי את עצמה, לעשות תהליך של התבוננות פנימית, לראות מהם הדברים שמבקשים להשתחרר ולהשתנות, ואילו מקומות מבקשים חיזוק וריפוי. נדליק מחדש את מדורת השבט וניצור מעגל אינטימי ונעים.

חזור לתחילת המכתב  


40 רעיונות מקוריים לבית ברוח הפנג שואי    
מומלץ נמסטה - סדרה מצליחה מאוד ומצולמת בת 40 טיפים בחינם, שתגלה לכם איך הבית שלכם יכול להכניס שפע כלכלי, בריאות טובה ואהבה לחיים שלכם. מאי בן פרין מזמינה אותך ליהנות מסדרת טיפים מעולים לבית. והכל בחינם!
קורס מתנה: סקס רוחני – לא מה שחשבתם    
בקורס זה תגלו איך לעשות, מה לעשות ואיך לחשוב נכון על מין – לפני, תוך כדי ואחרי, כדי לתקן, לשדרג ולהעצים את האנרגיה המינית שלכם וכדי שהעינוג ממין ומתחומים רבים הקשורים בו - ילך ויגדל. הקורס חינם.
החוג למיסטיקה ורוחניות במכללת צפת  
לימודי תואר במכללת צפת. מסלול איכותי עם מערך מרשים של חוקרים ומרצים מהשורה הראשונה לתואר B.A - מיסטיקה ורוחניות מזווית אקדמית במסלול איכותי, מרתק וייחודי בישראל: קבלה, רוחניות עכשווית, מיסטיקה ורוחניות במגוון דתות, כלים אקדמיים שונים לחקר מיסטיקה ותופעות רוחניות ועוד. בואו ללמוד ממערך מרשים של טובי החוקרים מהארץ ומהעולם.
התוכנית לסיוע רוחני והוליסטי 3/11          
שימו ליבכם את הקורס הבא. מדובר בקורס יחיד במינו ונדיר בארצנו - בשנה הקרובה תיפתח התוכנית התלת שנתית לסיוע רוחני והוליסטי באונברסיטת חיפה. אם רצונכם לסייע לנוטים למות, למשפחותיהם או לכל מי שנתון במשבר, הלימודים הללו יתנו לכם את ההתנסות, הכלים וההדרכה. על פי עדויות הסטודנטים והמסיימים, מדובר בקורס מרתק ומקצועי, מקור של צמיחה אישית של הנגשת סיוע חומל לאחרים.

הקרנות אחרונות לסרט "המרכיב הסודי"!    
הוא הוקרן 8 חודשים בסינמטקים ברחבי הארץ, בפסטיבלי סרטים בינלאומיים בברלין, בלונדון, בבנגלדש, בהודו והוא בדרכו לארה"ב, אבל שניה לפני, הוא עוצר בבפרדס חנה ובסינמטק תל אביב ל 4 הקרנות אחרונות!
סדנת כתיבה עם דודו בוסי המשלבת יוגה ופילאטיס מ-9/10 עד-14/10          
חופשה שקטה ופיוטית המשלבת בין שלווה, נוף מרהיב, כתיבה, פילאטיס ויוגה. מזמינה אתכם בסוכות, ל 6 ימים מלאי השראה והנאה, בריזורט קסום ושקט על חוף הים בקפריסין הצפונית. אז אם אתם עוסקים בכתיבה באופן שוטף או רק למגירה, וגם אם מעולם לא כתבתם אבל תמיד רציתם לנסות, החופשה שלנו היא בדיוק מה שאתם צריכים.
יוגה, פילאטיס ומדיטציות בכרתים – סוכות 2014 מ-12/10 עד-16/10          
חופשה בת חמישה ימים, במפרץ היפה ביותר שבמזרח האי כרתים, הכוללת שיעורי יוגה, פילאטיס ומדיטציה למתחילים וגם למתקדמים.

סדרה חינמית בת 40 טיפים בפנג שואי  מערכת נמסטה
מומלץ - סדרה מצליחה מאוד ומצולמת בת 40 טיפים ברוח הפנג שואי שתגלה לכם איך הבית שלכם יכול להכניס שפע כלכלי, בריאות טובה ואהבה לחיים שלכם. והכל בחינם.
מתוך: פנג שואי
הפנטזיה של ההדדיות  דורית בר
ברגע שבו ניזכר במתנה העמוקה ביותר של קשרים זוגיים - הגילוי של התחשבות, אכפתיות והקשבה, ההתרחבות של הלב, והמוכנות הממשית לראות את האחר, זה הרגע שבו מתחילים להיפתח לאהבה.
מתוך: זוגיות ורווקות
אחרי השחרור המלא - משהו חדש יוולד  מיכל גזית
רק לאחר השלמה וקבלה אמיתית יכולה להיות לידה מחדש, ואז - הכול יכול לקרות.
מתוך: האדם ועולמו
היה פשוט מי שאתה - אנחנו תמיד כאן  מירב שרייבר
ברכה לשנה החדשה לקטנים וגם לגדולים
מתוך: ילדים, האדם ועולמו

מעגל נשים לראש השנה 21/9        
לכבוד ראש השנה הבאה עלינו לטובה אני מזמינה את הנשים שבינינו למעגל נשים שכולו בסימן התחלות חדשות. יום א הקרוב בתל אביב.

חזור לתחילת המכתב  


חוזרים לשעתיים מדי שבת!  
רדיו נמסטה חוזר לשעתיים מדי שבת! כן, כן. אנחנו שמחים מאוד מאוד מאוד לספר לכם שתוכנית חדשה בשם ״נמסטה חברים״ (מקורי, נכון?) תעלה החל מהשבת הקרובה ברדיו ״מהות החיים״. שעתיים של מוסיקת לב, צ׳ילאאוט וחגיגה אתנית.

חזור לתחילת המכתב  


נמסטה בפייסבוק  
העמוד השוקק שלנו בפייסבוק מעדכן באירועים שוטפים, מאמרים ותכנים חשובים, קופונים וכרטיסים. לייקקו ותהיו בעניינים!
תחזית אסטרולוגית 14 עד 20 לספטמבר  
טלה, שור, דגיג, אריה! מה הולך להיות איתכם בשבוע הקרוב? מזל אהרוני, אסטרולוגית הבית של נמסטה תספר לכם.

הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: