פסטיבל אושו יולי 2014
     גליון 495 - 24/7/14
נמסטה חברים,

מאמר קצת אחר עלה השבוע לאתר ואני, כגבר, לא יכולתי שלא להזדהות איתו. הנה מתוך המאמר של דורית בר:

״האנרגיה הנשית דרושה כדי שיהיה כאן שלום. האנרגיה הנשית חסרה בזירה התרבותית החברתית והפוליטית. בלי הנוכחות של הלב הרך, העגול, המחבק והמכבד לא נצליח לדבר עם "אויבנו". 
אני יודעת שכל אמא מבינה במעמקים שלה אמא אחרת ולא משנה אם היא יהודיה, פלסטינית או יוגוסלבית. היא אמא. היא רוצה רק לאהוב ולהגן על בני משפחתה.
המלחמה האמיתית שקורית בעולם, ולא רק בישראל כמובן, היא בין האנרגיה המלחמתית לאנרגיה האוהבת, היא בין האנרגיה המפרידה לאנרגיה המאחדת, היא בין ההנהגה הגברית האטומה והאלימה להנהגה חדשה שעוד לא נולדה.״

המאמר המלא בהמשך המכתב. יללה נשים - תנהיגו! והנה המכתב שלנו לשבוע זה. ארועים מופלאים בפתח. רק שקט...לגלישה לאתר
 
להוספת ארועים - עינת050-2006740
 
שיwebmaster@namaste.co.il
 עינתsundari@namaste.co.il


  פסטיבלים וכנסים   סדנאות קצרות   לימודים וקורסים   מחוץ לבית   מה בנמסטה  


חזור לתחילת המכתב  


פסטיבל אושו ישראל ה 7 Osho Israel Festival מ-7/8 עד-9/8         
פסטיבל אושו ישראל חוזר בפעם השביעית וממשיך חדש ולרגש. כפר שלם שקם לחיים, 10 אולמי סדנאות ממוזגים עם יותר מ 45 מנחים ו 100 סדנאות שונות, הופעות חיות מרגשות וסוחפות של מיטב האמנים, הפנינג צבעוני, בריכת רחצה, חדרים ואזורי קמפינג מוצלים, מפגש חברים ו 3 ימים שלוקחים לכל החיים. ההרשמה בעיצומה.
הראגה מֶלָה ה 2 - לילה מוסיקלי מהאגדות מ-14/8 עד-15/8          
צלילים מרפאים מציגים: לכל אוהבי המוסיקה, אנחנו שמחים ונרגשים להזמינכם לחגיגת הקיץ הלילית שלנו. בשנה שעברה התכנסנו לראשונה למפגש בלתי נשכח של צלילים טבע ואנשים, חוויה מוסיקלית נדירה ובאוגוסט הזה, זה קורה שוב.

ג׳ון דה רייטר - מפגש בתל אביב וסדנה בצפון   
בספטמבר ג'ון חוזר לארץ למפגש וסדנה מעצימים ומרתקים. המפגשים עם ג׳ון בנויים משאלות ותשובות. ג'ון יוצר קשר עם כל אחד בקהל מתוך הויה של אחדות ואהבה ומשיב לשאלות בכל נושא, אם בדברים שמעניינים אותך ברמה עמוקה ומשמעותית כמו "לשם מה אני כאן?", "מה היעוד שלי?" ואם ברמה היום יומית הפשוטה – "כיצד עלי לפעול"? "איך אוכל להחליט"? הבהרות לגבי מערכות יחסים "איך להתמודד עם כאב, פחד או כל רגש אחר”.
אושו אינטנסיב 2 סופי שבוע ברצף   
אושו אינטנסיב - ללמוד לתרגל ולחגוג את המדיטציות של אושו. מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים ברחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר המורה אושו הביא לעולם. המדיטציות האקטיביות מותאמות לאדם המודרני, החושב, ועוזרות להביא את החוויה באופן מיידי.
סדנת עומק קונדליני יוגה מ-31/7 עד-2/8         
קונדליני יוגה עובדת ישירות עם אנרגיית הקונדליני - אנרגיית החיים שלנו, וכל מטרתה היא לעורר את אותו נחש אנרגטי המחבר בין האישי - האגו, לבין היקום - האחד. בתרגולים השונים חווה המשתתף מסע ברובד הפיזי – עבודה על איברים, בלוטות ומערכות בגוף, ברובד המנטלי/רגשי – מעבר דרך אתגרים ומפגש עם פנימיותינו וברובד הרוחני – פתיחת הלב וחיבור לנשמה, למדיטציה ולמהות האמיתית.
ניקוי (צום) מיצים לגוף ולנשמה מ-14/8 עד-16/8         
הדרך המושלמת לסופ"ש מתנה לגוף ולנשמה - ניקוי המיצים עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג במרחב של טבע גלילי. הניקוי שמשלב מיצים צלולים, שייקים מתוקים ומרקים. השילוב הייחודי, בנוסף להדרכות התזונתיות ופעילויות נוספות, עושים את התהליך לחופשה בלתי נשכחת.
מפחד לאהבה עם סוגנדהו באשרם במדבר מ-19/8 עד-23/8          
סדנת עומק בת 5 ימים עם סוגנדהו. מיניות היא אחד הצרכים האנושיים החזקים ביותר. האנרגיה המינית היא טבעית והיא כוח חיים ביולוגי בסיסי. עם זאת, המיניות הוגבלה ונשלטה על ידי מוסר דתי ונורמות חברתיות במשך שנים רבות. בסביבה הבטוחה של הסדנה אנחנו נשבור את השתיקה, נטפל בפחדים לא מוגדרים ובושה סביב מיניות.
סדנאות גוף ונפש - קיץ 2014   
הקיץ הזה אנו שמחים להציע לכם מגוון קורסי מדיטציה ומיינדפולנס המהווים הזדמנויות ללמוד ולהתפתח עם מיטב המורים בארץ במחירים מסובסדים. בואו להפתיע את עצמכם בדרך חדשה! בין צוות המורים המדהים שלנו נמנים סנדיה בר קמה, לילה קמחי, מיה לזר-שלם, יואב אפטוביצר ועוד.
קורס מנחי מדיטציות אושו באשרם במדבר מ-21/8 עד-30/8         
ההזדמנות ללמוד איך להנחות מדיטציות אושו. זו השנה הרביעית ב"אשרם במדבר" שאנו פותחים מרחב של תרגול ולימוד המדיטציות לעומקן. ללמוד מה הפילוסופיה של המדיטציה בכלל ושל המדיטציות של אושו בפרט. איך להסביר את המדיטציה, איך להעביר אותה לקהל אחר ואף להתנסות בעניין. גם תיאוריה וגם פרקטיקה. וכל זאת משולב בשני סופ"שים של מחנה מדיטציות אושו.

חופשת יוגה בכרתים מ-27/8 עד-31/8          
במלון בוטיק מוקף בטבע ובכפרים ההריים של מזרח כרתים - שיעורי יוגה מדי בוקר וערב, טיולים, אפשרות לספא מפנק חמאם וטיפולים, אוכל צמחוני/טבעוני, הופעה חיה של מוסיקה יוונית ועוד. שיעורי היוגה בהנחיית מאיה גרוס, מורה בכירה ליוגה.
טיול יוגה במרוקו עם ליאורה עמיחי בסוכות מ-7/10 עד-17/10          
"yoga-travels" מזמינה אתכם למסע למרוקו בסוכות, 11 ימים בנופים המדהימים, הכפרים הציוריים והטבע של מדבר סהרה. נתרגל יוגה מדי בוקר, נאכל בפונדקים שעל הדרך, נטייל בשווקים ובנאות המדבר. הרשמה מוקדמת נפתחה.
סרי לנקה בהדרכת ניסים אמון בסוכות 2014 מ-12/10 עד-21/10          
yoga-travels מציעים לכם טיול-מסע מיוחד, שמשלב מקומות אקזוטיים, מקדשים קסומים ואת ניסים אמון שייקח אותנו אל מחוזות שצריך להיות שם כדי להבין את סוד המזרח הבודהיסטי.
סדנת כתיבה עם דודו בוסי המשלבת יוגה ופילאטיס מ-14/10 עד-18/10         
yoga-travels מזמינה אתכם בסוכות ל 6 ימים מלאי השראה והנאה בריזורט קסום ושקט על חוף הים בקפריסין הצפונית. חופשה שקטה ופיוטית המשלבת בין שלווה, נוף מרהיב, כתיבה, יוגה ופילאטיס. אם אתם עוסקים בכתיבה באופן שוטף וגם אם מעולם לא כתבתם אבל תמיד רציתם לנסות, מוזמנים בחום להצטרף אלינו.

נמסטה בפייסבוק  
העמוד השוקק שלנו בפייסבוק מעדכן באירועים שוטפים, מאמרים ותכנים חשובים, קופונים וכרטיסים. לייקקו ותהיו בעניינים!
תחזית אסטרולוגית 20 עד 26 ליולי  
טלה, שור, דגיג, אריה! מה הולך להיות איתכם בשבוע הקרוב? מזל אהרוני, אסטרולוגית הבית של נמסטה תספר לכם.

איננו מרגישים שאיננו מרגישים  רפיק ידידיה
על השיריון הרגשי
מתוך: פילוסופיה ודעות, ילדים, האדם ועולמו
הנהגה נשית דרושה כדי שיהיה כאן שלום  דורית בר
לאהוב את עצמי, להכיר את הגבולות שלי, לבטא אותם בבהירות כדי לאפשר לגבר שלצדי לאהוב אותי, להכיר אותי ולהתמסר למעשה אהבה אינטימי ורגיש.
מתוך: זוגיות ורווקות, טורים אישיים, פילוסופיה ודעות, גברים
איך להתמודד עם מצבי לחץ?  דידי יער
כשהמציאות בחוץ מותחת, לוחצת, מטלטלת, מתסכלת ומעלה רגשות רבים בעוצמות חזקות כל כך, רבים נוטים לחוות לחץ.
מתוך: טורים אישיים, טיפולים, רוחניות מעשית, שלום אמיתי, חדשות, הורות ומשפחה, האדם ועולמו
שחרור  סתיה ליאור
המציאות של ההיזכרות
מתוך: שירה

הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il

ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00050-2006740
 
sundari@namaste.co.il

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: