גליון 551 - 26/11/15
נמסטה חברים,

אינטנסיביות.

כולנו חווים אותה בצורה כזו או אחרת, לו״ז צפוף עם מיליון משימות, כל ה״צריך״ שמציף אותנו סביב. מה יעזור לנו להרפות ולהתנהל נכון יותר? להגשים חלומות, להזדרז ולחיות, לשים בצד את מה שפחות חשוב ולהתמקד בעיקר.

מתוך קלף האינטנסיביות של אושו טארוט:

"עליך למצוא את הגרעין הקשה שלך בתוכך, בעצמך, בלי מדריך או ספר הפעלה. חשוך הוא הלילה, אולם לאורה העצום של אש-החקירה המבערת תגיע אל הזריחה".

הנה מכתבנו לשבוע זה, עם פעילויות חדשות לזמן הקרוב. תהנו!לגלישה לאתר
 
להוספת ארוע - עינת050-2006740
 
einatedenlove@gmail.com


  סדנאות קצרות   סדנאות שבועיות   טיפולים   ארועים שונים   מה בנמסטה  


חזור לתחילת המכתב  


סדנה טיפולית-רוחנית - עיניים-ראש-פנים   
סדנאות הילינג מעשיות מיוחדות ומלאות עוצמה בהנחית המאסטר מיכאל אסאדו. כל משתתף/ת יקבל טיפול, וגם יהיה כלי לריפוי ויעניק טיפול לאחר. חוויה עוצמתית ביותר. הסדנאות פתוחות לכולם. אין צורך בידע מוקדם.
מפגשי יצירה ברוח האנתרופוסופיה  
הכנת בובות, פיות וגמדים, הכנת מוביילים מן הטבע, טכניקה לסריגה בחוטי טריקו וכותנה. לכל מפגש יהיה נושא אחר. המפגשים יתקיימו אחת לחודש בימי שישי ברמת גן.
במה פתוחה - ג'אם קונטקט ואימפוביזציה 28/11        
מדי שבת שניה בערב מתקיים ערב ג'אם קונטקט ואימפרוביזציה בסטודיו המקסים של נעה דר בתל אביב. מתחילים עם חימום ומוסיקה חיה. הערב נמשך עד השעה 22:00 וניתן להצטרף בכל שעה. מומלץ להגיע לחימום!
שחרור מכבלי ילדות עם סוגנדהו באשרם במדבר מ-8/12 עד-14/12         
מטראומות ילדות לחופש פנימי. סדנת פריימל - לחיות מחדש, לבחור מחדש, לשחרר, לתקן את זיכרונות ילדותך. לאפשר לעצמך התחלה חדשה שתהווה אבן יסוד בחיים שלך.
'אקדמיה לשלום' - 'PEACE ACADEMY' מ-4/1/16 עד-6/7/16         
חזון האקדמיה לשלום בישראל קורם אור וגידים ועומד להתממש בשנה הקרובה. שישה מקבצים מרוכזים, של שלושה ימים כל אחד, בגן עדן עלי אדמות - מואה נווה מדבר. תוכן מרתק. תהליך מובנה. 6 מפגשים. 32 סטודנטים נבחרים.
חזור לתחילת המכתב  


ניקוי (צום) מיצים לגוף ולנשמה מ-14/1/16 עד-16/1/16        
הדרך המושלמת לסופ"ש מתנה לגוף ולנשמה - ניקוי המיצים עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג באחד המקומות היפים ביותר בארץ - מואה. הניקוי שמשלב מיצים צלולים, שייקים מתוקים ומרקים. השילוב הייחודי, בנוסף להדרכות התזונתיות ופעילויות נוספות, עושים את התהליך לחופשה בלתי נשכחת.

חזור לתחילת המכתב  


מפגש קונטקט בהנחיית זהרה - מדי יום שני   
קונטקט אימפרוביזציה הוא מחול בין שניים או יותר, המתרחש ב"כאן ועכשיו", וכמו יחסים – מתהווה ברגע. זוהי התנסות בבניית קשר תוך כדי תנועה ומגע, ולכן יכול להוות כלי, שפה שבאמצעותה מתרגלים הקשבה, סקרנות, שיתוף-פעולה, אמון, כבוד הדדי, תנועה בתשומת לב היא הזמנה לנוכחות. למציאת ריקוד פנימי והקשבה לעצמי.
סדנת מיוחדת לזימון לזוגיות - סדנת זוגיות 16/12          
סדנת הזוגיות "בשביל הטבעת" מעניקה לכם הזדמנות ייחודית ללמוד מהי מחשבה יוצרת זוגיות, וליצור שינוי אישי בדרך להגשמת זוגיות מוצלחת. הסדנה כוללת 7 מפגשים שבהם נעבור טיפולים אנרגטיים רוחניים ונעבוד על מודעות עצמית וחשיבה חיובית למציאת אהבה. בנוסף, נחשוף זוגיות קרמתית של קשיים מהעבר, נאתר את השפעתם בהווה ונסגור מעגלים רגשיים על מנת ליצור בסיס איתן לזוגיות בעתיד. הצטרפו לערב המבוא.תקשור - סדנה ללימוד תקשור בשני שלבים 17/12          
סקרנים ללמוד תקשור? לקבל ליווי של מדריכים רוחניים? האם הנך רוצה לייעץ, להדריך ולכוון בתחומים שונים? הרשם לקורס התקשור והתחבר לעצמך וקבל מענה לשאלות פנימיות והדרכה בחיים. קורס תקשור ייחודי וחוויתי במיוחד, לפיתוח יכולות התקשור והריפוי הרוחני. מובטח לכם קורס חווייתי מדהים!

שיטת גרינברג - טיפול  
שיטת גרינברג מיועדת לכל אדם המעוניין בשינוי בחייו. בין אם מדובר ברמה הפיזית: ברצון לשים קץ לכאבים שונים, לטפל בבעיות שינה, הפרעות אכילה, להפחית מתח עייפות וכד'... ובין אם ברמה המנטלית. מוזמנים למפגש אישי ולהתנסות.

חזור לתחילת המכתב  


רוצה לדעת מה יקרה לך השנה? הנה תחזית 2016!   
אני רוצה להזמין אותך לקבל את כל התחזיות לשנת 2016 לך ולכל המשפחה!

חזור לתחילת המכתב  


נמסטה בפייסבוק  
יש לנו עמוד מגניב לגמרי בפייסבוק, ואנחנו יודעים את זה כי גם אנחנו נכנסים אליו בדרך קבע כגולשים מן המניין. כל מיני חדשות ושיתופי מאמרים מעניינים במיוחד שנשלחים אלינו בהמלצת הקוראים. גם הגרלות, דילים, קופונים, ועוד הצעות שעולות רק לשם.

אלה שאמורים להפגש יפגשו  אפרת שר שלום
יחסנו אל הזולת הוא יחסנו אל עצמנו. אם בנדיבות הלב, אם היושר, בהגינות ובאמון ננהג באח, כך נוהגים אנו בעצמנו. אם בכעס ובאשמה, מחשבות אלו מושלכות מהרעיונות שיש לנו כלפי עצמנו.
מתוך: רוחניות מעשית, פילוסופיה ודעות
כשאני לא נאחזת בדברים - כלום לא שלי והכול שלי  מיכל גזית
שנות חיים רבות כבשתי אתגרים שהאירו אותי באורות זוהרים, אבל לא היו באמת אני. ברגע של ויתור וכניעה, שחררתי את תנועת הלפיתה, וכל מה שלא היה אמיתי נשמט וניסים החלו לקרות.
מתוך: טורים אישיים
שייכות  דידי יער
איך להשתייך ולהתאחד ולהצליח לשמור על הייחוד שלנו?
מתוך: טורים אישיים, טיפולים
היה פשוט מי שאתה - אנחנו תמיד כאן  מירב שרייבר
ברכה לשנה החדשה לקטנים וגם לגדולים
מתוך: ילדים, האדם ועולמו

חזור לתחילת המכתב  


הי! אל תשכחו לבוא אל הבית השני שלנו בפייסבוק:
http://fb.com/namaste.co.il ניפגש בעוד שבוע פלוס מינוס בדיוק,

אנשי הנמסטה 
להוספת ארוע - א,ה 10:00 - 18:00077-7100434
 עינת050-2006740
 
עינתsundari@namaste.co.il
 תמיכה ותוכן - אאדהרinfo@namaste.co.il

מייל:  

| המכתב מגיע לתיקיית הספאם או זבל? לחצו כאן להסבר

| ארכיון גליונות: